Bota Kuriozitete

Linda Halimi akuzoi Bleron për ngacmim s*ksual, reagon ish-bashkëshortja e këngëtarit: Ai që do ta kuptojë…

linda halimi akuzoi bleron per ngacmim sksual reagon ish bashkeshortja e kengetarit ai qe do ta kuptoje

Këngëtari Blero Muharremi gjatë qëndrimit në “BBVK” u përball me akuza nga kolegja e tij Linda Halimi për ngacmim seksual, kur ai ishte i martuar me Teuta Krasniqin, rreth 13 vite më parë.

linda halimi akuzoi bleron per ngacmim sksual reagon ish bashkeshortja e kengetarit ai qe do ta kuptoje

Blero ka egon, arrogancën. Është deluzional pafund e njoh para 12-13 viteve. Ka qejf të bëjë shaka, por e tejkalon limitin. E mban mend shumë mirë ti, më ke thënë, a mundemi të pimë nga një gotë verë e të rrimë te dhoma e hotelit”, u shpreh Linda asokohe.

Rreth këtyre deklaratave, ka reaguar dhe vetë Teuta Krasniqi gjatë një interviste të zhvilluar së fundmi për “Prive”.

Aktorja tha se nuk është ndier keq kur ia kanë përmendur emrin në shtëpinë e “BBV” ndonëse kanë folur gjëra të pavërteta për të, ndërsa shtoi: “Aj që do ta kuptojë e kupton ai që s’do e lë ashtu.”

linda halimi6

linda halimi akuzoi bleron per ngacmim sksual reagon ish bashkeshortja e kengetarit ai qe do ta kuptoje

“Para disa dite ma ka përmendur dikush që jam përmendur në Big Brother. Unë kam dëgjuar që jam përmendur në Big Brother, nuk është që nuk e kam shikuar, i kam shikuar 4-5 Prime, nuk jam shumë fanatike, nuk jam shikuese e devotshme e asnjë emisioni ose seriali deri në atë masë, por e di që më kanë përmendur, është në rregull nuk më ka penguar. Nuk më bën më përshtypje që më përmendin edhe kur flasin të pavërteta si kanë folur. E lë që të kalojnë, ai që do ta kuptojë e kupton ai që s’do e lë ashtu. Nuk e di është një fazë që je veç rahat”, – u shpreh Teuta.

teuta-krasniqi-blero8

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts