Lifestyle

Lumbardh Salihu fiton Big Brother VIP Kosova 2

lumbardh salihu fiton big brother vip kosova 2
lumbardh salihu fiton big brother vip kosova 2

Lumbardh Salihu është shpallur fitues i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ish-futbollisti me origjinë nga Vitia ka rezultuar banori më i votuar mes katër finalistëve.

Ai la në vend të dytë këngëtarin Blerando, pasuar nga Shqipe Hysenaj në vend të tretë dhe transgjinorja Edona James në vendin e katërt.
Sigurisht që ovacionet dhe brohoritjet nuk munguan nga fansat e Lumit, në momentin që emri i tij u thirr me zë të lartë si fitues i këtij edicioni.
PĂ«rgjatĂ« qĂ«ndrimit nĂ« Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi u shqua si njĂ« djalĂ« i kulturuar dhe me edukatĂ« – i cili herĂ« pas here krijonte edhe situata dhe merrte pjesĂ« edhe nĂ« debate tĂ« ndryshme.

Salihu si i fundit banor i shtëpisë, i fiku të gjitha dritat e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova në fund të finales.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts