Sport

Manaj fantastik, sulmuesi shqiptar gjen golin e 16-të sezonal

manaj fantastik sulmuesi shqiptar gjen golin e 16 te sezonal
manaj fantastik sulmuesi shqiptar gjen golin e 16 te sezonal

Rei Manaj fantastik. Sulmuesi shqiptar ka realizuar gol pĂ«r Sivasspor nĂ« minutĂ«n e fundit tĂ« kohĂ«s sĂ« rregullt nĂ« ndeshjen ndaj Karagumruk, pĂ«r t’i dhĂ«nĂ« 3 pikĂ« skuadrĂ«s. PĂ«r Rei Manaj ky Ă«shtĂ« goli i 16-tĂ« i tij nĂ« elitĂ«n turke, pas 26 ndeshjesh tĂ« luajtura.

Sulmuesi kështu i dërgon një mesazh të qartë Sylvinhos në prag të Europianit, që do të mbahet në verë në Gjermani. Me këtë formë që po kalon lojtari kuqezi, janë rritur ndjeshëm shanset që Manaj të jetë në mes të grumbulluarve për premierën e Euro 2024.

(J.S/BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts