Sport

Manaj: Nuk shkoi siç e kishim përgatitur ndeshjen, fokusin te Suedia

manaj nuk shkoi sic e kishim pergatitur ndeshjen fokusin te suedia
manaj nuk shkoi sic e kishim pergatitur ndeshjen fokusin te suedia

Sulmuesi i Shqipërisë, Rei Manaj dha opinionin e tij pas humbjes 3:0 ndaj Kilit.

“Kisha shumë emocione dhe ndeshja nuk shkoi siç e kishim përgatitur. Tani duhet të stërvitemi që në ndeshjen e ardhshme të japim më shumë. Besoj se sot nuk ishte çështje emocionesh, por nuk na doli loja. Të stërvitemi dhe të fokusohemi te Suedia”, u shpreh fillimisht Manaj.

Kishit shumë pak topa në këmbë, ishit i veçuar?

“E kishim përgatitur ndryshe ndeshjen dhe presingu lart i Kilit nap rishi punë. Trajneri na tregoi video… Duhet të përmirësohemi.”

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts