Shqiperia

Mat/U konfliktua për motive pronësie dhe dhunoi vëllanë e tij, kapet dhe vihet në pranga 55-vjeçari

mat u konfliktua per motive pronesie dhe dhunoi vellane e tij kapet dhe vihet ne pranga 55 vjecari
mat u konfliktua per motive pronesie dhe dhunoi vellane e tij kapet dhe vihet ne pranga 55 vjecari

Policia në Mat ka arrestuar një 55-vjeçar, pasi dyshohet se ka dhunuar vëllanë e tij për motive pronësie.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mat, bënë arrestimin e shtetasin T.K., 55 vjeç, banues në Tiranë. Ky shtetas për motive pronësie, është konfliktuar dhe ka dhunuar fizikisht vëllanë e tij, shtetasin R.K., 59 vjeç, banues në fshatin Bel, Mat”, thuhet në njoftim.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mat, bënë arrestimin e shtetasin T.K., 55 vjeç, banues në Tiranë. Ky shtetas për motive pronësie, është konfliktuar dhe ka dhunuar fizikisht vëllanë e tij, shtetasin R.K., 59 vjeç, banues në fshatin Bel, Mat.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Dibër, për veprime të mëtejshme.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts