Shqiperia

Mbeti i bllokuar në automjet pas aksidentit horror, i riu nxirret i gjallë nga makina e përplasur

mbeti i bllokuar ne automjet pas aksidentit horror i riu nxirret i gjalle nga makina e perplasur
mbeti i bllokuar ne automjet pas aksidentit horror i riu nxirret i gjalle nga makina e perplasur

Pas përreth një ore përpjekjeje dhe prerje me sharrë të makinës nga zjarrfikësit për të nxjerrë të riun e identifikuar me inicialet M. Ç, ky i fundit është nxjerrë i gjallë nga automjeti që drejtonte e të cilin e përplasi pranë një karburanti mbrëmjen e sotme në Durrës.

Policia njoftoi se, ky shtetas, 30 vjeç, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë është përplasur me një shtyllë në një karburant.

Burime për BalkanWeb konfirmojnë se të rinjtë ishin nisur në drejtim të një bari në kryeqytet.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts