Shqiperia

Me kapuça dhe doreza, ja momenti kur 4 të rinjtë i vënë flakën automjetit në Korçë. Kamerat i kapin mat

me kapuca dhe doreza ja momenti kur 4 te rinjte i vene flaken automjetit ne korce kamerat i kapin mat
me kapuca dhe doreza ja momenti kur 4 te rinjte i vene flaken automjetit ne korce kamerat i kapin mat

Pamjet që shihni tregojnë momentin kur 4 persona, që mendohet se janë të rinj, i vënë flakën një automjeti në Korçë.

Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm. 4 persona, që janë identifikuar dhe shoqëruar në polici, akuzohen se kanë djegur gjatë natës dhe një automjet tjetër, po në këtë qytet.

Siç shihet nga video e siguruar për BalkanWeb nga gazetarja Lorena Kodra, në pamje shfaqen të rinjtë, të maskuar me kapuça dhe doreza, që i vënë flakën mjetit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts