Lifestyle

Më në fund! Meri Shehu rikthehet te “Rudina”: Unë jam dhe ngelem një Barbie për të gjithë ju

me ne fund meri shehu rikthehet te rudina une jam dhe ngelem nje barbie per te gjithe ju
me ne fund meri shehu rikthehet te rudina une jam dhe ngelem nje barbie per te gjithe ju

Kjo e hënë ka nisur siç duhet për emisionin “Rudina” në Tv Klan, pasi është rikthyer astrologia më e famshme në Shqipëri, Meri Shehu. Sigurisht që astrologia u mirëprit ashtu siç duhet: me duartrokitje të shumta nga zonjat e publikut.

Përpara se të niste parashikimin e shenjave të zodiakut, Meri Shehu u shpreh se ishte me humor të mirë, e se ajo është dhe do të mbetet një Barbie për të gjithë ne.

Rudina Magjistari: Ti vetë kishe parashikuar diçka për këtë që ka ndodhur në jetën tënde?

Meri Shehu: Jo, nuk e kisha parashikuar, thjesht ndryshimet vijnë dhe të gjejnë, janë karmike dhe ndonjëherë ne astrologët jemi si këpucarët që fatin dhe këpucët e të tjerëve i bëjmë, por për veten tonë i lëmë pak mënjanë gjërat. Por jo se gjërat kanë shkuar keq, kanë shkuar shumë mirë, unë jam shumë e kënaqur…

Rudina Magjistari: Ti dukesh si Barbie sot, je në humor të mirë.

Meri Shehu: Ky ishte edhe qëllimi im, të tregoja që unë jam dhe ngelem një Barbie për të gjithë ju.

Rudina Magjistari: Fansat e tu janë shtuar, kjo është pak por e sigurt.

Meri Shehu: Janë shtuar, unë mbajta parasysh edhe këshillën tënde se ti më ke thënë që je ekspresive në shoqëri dhe unë u bëra më e qetë, doni ju që jam qetësuar kaq shumë sa as vetë nuk do ta mendoja që…

Rudina Magjistari: E kontrollove veten mirë.

Meri Shehu: Shumë, dhe tani kam filluar ta kontrolloj akoma më mirë.

Rudina Magjistari: Se po të mos e kontrolloje imagjino se ç’mund të ndodhte.

Meri Shehu: Se çfarë mund të bëja atje, ti e di shumë mirë se si mund të shpërtheja unë në moment por mesa duket pjekuria bëri punën e vet dhe unë kalova në anën tjetër të karakterit. /tvklan.al

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts