Shqiperia

Merr zjarr automjeti i parkuar në Elbasan, shkak një shkëndijë elektrike në bateri

merr zjarr automjeti i parkuar ne elbasan shkak nje shkendije elektrike ne bateri
merr zjarr automjeti i parkuar ne elbasan shkak nje shkendije elektrike ne bateri

Mëngjesin e sotëm, në lagjen “Shënkoll”, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike në bateri, ka rënë zjarr në automjetin e parkuar, në pronësi të shtetasit S. P., 60 vjeç.

Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme të pjesshme materiale në automjet.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts