Sport

Mesfushori i Arsenalit: Bëjmë maksimumin për titullin, Premier League mund të ketë surpriza

mesfushori i arsenalit bejme maksimumin per titullin premier league mund te kete surpriza
mesfushori i arsenalit bejme maksimumin per titullin premier league mund te kete surpriza

Mesfushori i Arsenalit, Declan Rice u shpreh se skuadra është tërësisht në garë për titullin, pavarësisht humbjen 0-2 ndaj Aston Villas.

“Asgjë nuk ka përfunduar. Jemi ende në pozita të jashtëzakonshme. Jemi gati për të luftuar dhe plotësisht të përqendruar në atë që duam të bëjmë dhe arrijmë. Do të ketë të tjera befasi dhe rezultate të papritura në Premier League, mund të ndodhë gjithçka deri në fund të kampionatit”, tha Rice. 25-vjeçari ka luajtur 32 ndeshje këtë sezon, ku ka realizuar 6 gola.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts