Bota

Misisipi/ Një bebe gjendet e braktisur pas koshave të mbeturinave, arrestohen dy persona

misisipi nje bebe gjendet e braktisur pas koshave te mbeturinave arrestohen dy persona
misisipi nje bebe gjendet e braktisur pas koshave te mbeturinave arrestohen dy persona

Dy persona u arrestuan si pjesë e një hetimi për braktisjen e një vajze të porsalindur që u gjet javën e kaluar pas koshave të mbeturinave në Misisipi, thanë autoritetet.

Dy persona u arrestuan, tha Zyra e Sherifit të Qarkut Marshall në rrjetet sociale, pa dhënë detaje të mëtejshme.

E porsalindura u gjet e lidhur në disa batanije në një sedilje makine pas koshave në një park pranë kufirit të Tenesit, tha zyra e sherifit.

Foshnja u dërgua në spital dhe ndodhet në gjendje të mirë, thanë autoritetet.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts