Sport

Nagore Aranburu, gruaja që është sekreti fitues i Ksabi Alonsos

nagore aranburu gruaja qe eshte sekreti fitues i ksabi alonsos

Ksabi Alonso hyri në historinë e Leverkusenit me titullin e parë të “Aspirinëve” në Bundesligë në fund të një sezoni të dominuar. Ky ishte titulli i parë në historinë 120 vjeçare të klubit.

Fitore pas fitoreje për skuadrën e drejtuar nga trajneri spanjoll, i cili pas kthimit në shtëpi, përveçse shijoi fitimin e titullit historik, mund të buzëqeshë në krahët e bukuroshes Nagore Aranburu. 44-vjeçarja, e martuar me spanjollin që nga viti 2009, është sekreti i Ksabit, e cila megjithatë, për shkak të bukurisë dhe linjave perfekte, për pak rrezikoi ta humbiste në të kaluarën për shkak të Piter Krauç, kur Alonso luante me Liverpulin.

1
1

Pas një burri të suksesshëm qëndron një grua e fortë, duket se ky është edhe rasti i Ksabi Alonsos.

2
2

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts