Sport

Napoli vijon përgatitjet për ndeshjen e radhës, mungon një sulmues

napoli vijon pergatitjet per ndeshjen e radhes mungon nje sulmues
napoli vijon pergatitjet per ndeshjen e radhes mungon nje sulmues

Napoli vazhdon përgatitjet për ndeshjet e radhës, ku skuadra e Francesco Calzona do të përballet kundër Empolit në ndeshjen e planifikuar për në orën 18:00 të së shtunës më 20 prill. Nga fusha e Qendrës Stërvitore Konami, napolitanët zbritën në fushë për seancën e radhës stërvitore.

Për t’u theksuar mungesa e Khvicha Kvaratskhelia, i cili nuk ishte në kushtet e duhura fizike. Gjithsesi, asgjë serioze, me Napolin që planifikon ta mirëpresë atë në grup rregullisht në ditët në vijim, duke shpresuar se ai mund të jetë gati shumë shpejt. Prania e tij me Empolin nuk duket të jetë në rrezik, të paktën për momentin.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts