Shqiperia

Ndarja nga jeta e Aristir Lumezit, Tritan Shehu: Humbje e madhe për familjen, miqtë e kolegët. Ikja e tij krijoi boshllëk në gazetarinë shqiptare

ndarja nga jeta e aristir lumezit tritan shehu humbje e madhe per familjen miqte e koleget ikja e tij krijoi boshllek ne gazetarine shqiptare
ndarja nga jeta e aristir lumezit tritan shehu humbje e madhe per familjen miqte e koleget ikja e tij krijoi boshllek ne gazetarine shqiptare

Deputeti demokrat, Tritan Shehu ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të gazetarit dhe kryeredaktorit të gazetës ‘Panorama’, Aristir Lumezi.

Shehu shprehet se kjo është një humbje për familjen, miqtë e kolegët, teksa ikja e tij ka krijuar një boshllëk në gazetarinë shqiptare.

Postimi i Tritan Shehut:

‘’U nda nga jeta Aristir Lumezi!

Nje humbje kjo per familjen e tij, miqte, koleget….

Nje boshllek i krijuar ne gazetarine shqiptare!

Nje gazetar qe do t’i mungoje publikut tone.

Ngushellimet me te sinqerta te gjitheve’’, shkruan Shehu.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts