Sport

Ndeshja me Dinamon, Partizani publikon çmimet e biletave

ndeshja me dinamon partizani publikon cmimet e biletave
ndeshja me dinamon partizani publikon cmimet e biletave

Partizani do tĂ« presĂ« tĂ« shtunĂ«n nĂ« orĂ«n 18:00 Dinamon nĂ« ndeshjen e vlefshme pĂ«r raundin e 32-tĂ« tĂ« Superiore. Klubi i kuq ka nxjerrĂ« çmimet e biletave pĂ«r kĂ«tĂ« derbi qĂ« do tĂ« luhet nĂ« “ArenĂ«n e Demave”.

Postimi i plotë:

NJOFTIM PËR ÇMIMET E BILETAVE
FK PARTIZANI – FC DINAMO CITY
E SHTUNË 20 PRILL  18:00
“ARENA E DEMAVE”
Ju njoftojmĂ« se pĂ«r takimin ndaj Dinamo City çmimet e biletave nĂ« Tribunat respektive tĂ« stadiumit “ARENA E DEMAVE” do tĂ« jenĂ«:
Biletat në Tribunën: VIP do të kushtojnë 3 000 Lekë
Biletat në Tribunat Qëndrore: A dhe B do të kushtojnë 1 000 Lekë
Biletat në Tribunën përballë:
E1, D3 , D2 , D1, C1, C2, do të kushtojnë 500 Lekë
Biletat në Tribunën përballë: C3 do të kushtojnë 300 Lekë
Biletat mund ti siguroni nga dita e mërkurë online https://al.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do
Si dhe pranĂ« pikĂ«s sĂ« shitjes tĂ« stadiumit â€œSelman StĂ«rmasi” çdo ditĂ«ïž 10:00 – 18:00.
TĂ« shtunĂ«n ditĂ«n e ndeshjes biletat i gjeni edhe pranĂ«  stadiumit “Arena e Demave”.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts