Shqiperia

Ndryshime në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier. Largohet shefi i rendit Kastriot Ndoji, emërohet Eriseld Buzi

ndryshime ne drejtorine vendore te policise fier largohet shefi i rendit kastriot ndoji emerohet eriseld buzi
ndryshime ne drejtorine vendore te policise fier largohet shefi i rendit kastriot ndoji emerohet eriseld buzi

Disa ndryshime janë bërë në Drejtorinë e Policisë të Qarkut të Fierit.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për Balkanweb se është larguar shefi i Qarkullimit Emin Harizi dhe është emëruar Lulzim Marini.

Po ashtu, është larguar shefi i rendit, Kastriot Ndoji dhe është emëruar Eriseld Buzi.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts