Shqiperia

Në kërkim për pengmarrjen e dy vëllezërve Beqiraj/ Arrestohet krahu i djathtë i Rrumit të Shijakut, Agron Bejdolli, u gjet në…

ne kerkim per pengmarrjen e dy vellezerve beqiraj arrestohet krahu i djathte i rrumit te shijakut agron bejdolli u gjet ne
ne kerkim per pengmarrjen e dy vellezerve beqiraj arrestohet krahu i djathte i rrumit te shijakut agron bejdolli u gjet ne

Policia e Durrësit , Sektori i Krimeve të Rënda në Durrës ndalon shtetasin në kërkim Agron Bejdolli, krahu i djathtë i Rrumit të Shijakut.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Haxhiaj.

Ky shtetas është me masë sigurie arrest në burg për “heqje paligjshme të lirisë (pengmarrje)” në bashkëpunim me Rrumin, të dy vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj në tetor 2022.

Bejdolli u kap në shtëpinë e një kushëriri të tij në Spitallë të Durrësit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts