Shqiperia

Nën kërcënimin e kallashnikovit, grabitet supermarketi në Kavajë

nen kercenimin e kallashnikovit grabitet supermarketi ne kavaje
nen kercenimin e kallashnikovit grabitet supermarketi ne kavaje

Një supermarket ka rënë pre e grabitjes këtë të enjte në qytetin e Kavajës. Një person i armatosur me armë zjarri të llojit kallashnikov, ka hyrë brenda ambienteve të supermarketit dhe grabitur një sasi të konsiderueshme parash.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 18:00 të pasdites së sotme. Forcat e rendit kanë shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbardhur autorin.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts