Shqiperia

Nis seanca/ Deputetët e opozitës i bëjnë zhurmueseve, Nikolla lexon rendin e ditën, ‘shpërthen’ Sula: Hajduta!

nis seanca deputetet e opozites i bejne zhurmueseve nikolla lexon rendin e diten shperthen sula hajduta
nis seanca deputetet e opozites i bejne zhurmueseve nikolla lexon rendin e diten shperthen sula hajduta

ka nisur seanca në Kuvend.

Deputetët e opozitës tentojnë të bllokojnë seancën duke krijuar një situatë kaotike me zhurmues.

Ndërkohë që kryetarja e Kuvendit Lindita Nikkolla po lexon rendin e ditës, deputeti Dashnor Sula ka bërtitur” Hajdutë!”.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts