Lifestyle

Nita Latifi jep lajmin e madh: Po e pranoj…

nita latifi jep lajmin e madh po e pranoj
nita latifi jep lajmin e madh po e pranoj

Nita Latifi ka rrëfyer për herë të parë se çfarë po ndodh në jetën e saj personale. Në rubrikën “5 data” nga “Prive”, Nita u pyet edhe për të rejat në jetën e saj personale dhe ajo ka pranuar se është në një lidhje. Megjithatë, ish-banorja e Big Brother VIP nuk preferoi të jepte detaje të hollësishme.

Nita Latifi: Nita nuk është single.

Mbresa: Uau! Ekskluzive! Prej sa kohësh?

Nita Latifi: Epo tani…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts