Lifestyle

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

nominimi i forte ja kush eshte banori qe largohet nga shtepia e big brother vip
nominimi i forte ja kush eshte banori qe largohet nga shtepia e big brother vip

Gazi ishte banori që u largua mbrëmë nga Big Brother VIP, duke hequr kështu dorë nga çmimi i madh.

As bileta e fatit nuk ishte në favor të tij, pasi ishte vetëm vajtje. Por ky largim u shoqërua me debate të forta në shtëpi, pasi Gazi nuk takoi Julin, dikur mikun e tij më të ngushtë.

Juli u mërzit nga kjo situatë dhe shprehu keqardhje për këtë ndarje. Nga ana tjetër Meritoni dhe Romeo u përlotën gjatë momentit që po takoheshin.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts