Shqiperia

“Nuk kisha punuar kurrë kaq afër me Sali Berishën”, Bardhi: Është njeriu më komod për…

nuk kisha punuar kurre kaq afer me sali berishen bardhi eshte njeriu me komod per
nuk kisha punuar kurre kaq afer me sali berishen bardhi eshte njeriu me komod per

Kreu i grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi ka treguar në studion e emisionit “Open” në News24 se si është të punojë me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Bardhi u shpreh se me këtë të fundit nuk ka punuar kurrë kaq afër.

Ai tregoi se Berisha është “njeriu më komod për të respektuar mendimin ndryshe”, nëse ky është i arsyeshëm.

“Sali Berisha është njeriu me komod për të respektuar mendimin ndryshe nëse është i arsyeshëm. Nk kisha punuar kurrë me Sali Berishën kaq afër. Do duhet të më besoni për këtë”, tha ai mes të tjerash.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts