Lifestyle

Olivia Wilde shfaqet me një look trasparent, zbavit fansat dhe tregon gjoksin zbuluar

olivia wilde shfaqet me nje look trasparent zbavit fansat dhe tregon gjoksin zbuluar
olivia wilde shfaqet me nje look trasparent zbavit fansat dhe tregon gjoksin zbuluar

Olivia Wilde vazhdoi me një postim të guximshëm në rrjetet sociale, duke habitur më shumë se 4 milionë ndjekësit e saj.

Përmes Instagramit, aktorja dhe regjisorja ka postuar të enjten, më 28 shkurt, disa foto, në të cilat pozon me atë që ka zgjedhur të veshë një bluzë të zezë transparente, përmes së cilës i duket gjoksi.

Shikoni pamjet e ekranit

Olivia Wilde ka pozuar për objektivin nga Franca, pasi në mbishkrim ka shkruar inicialet e vendit. Postimi i saj mori mbi 220,000 pëlqime brenda disa orësh, ku shumica e komenteve e lavdëronin atë për rrezikun e paraqitjes pothuajse të zhveshur nga mesi e lart.

Ajo bĂ«ri njĂ« paraqitje zbuluese edhe nĂ« dhjetor 2022. Aktorja dhe regjisorja mori pjesĂ« nĂ« “People’s Choice Awards 2022” dhe arriti tĂ« bjerĂ« nĂ« sy me veshjen qĂ« zgjodhi.

Në veçanti, ajo zgjodhi një fustan të tejdukshëm, me dantella nga Dior, i cili i la gjoksin lakuriq. Megjithatë, ajo dukej jashtëzakonisht e rehatshme dhe e sigurt teksa buzëqeshi në blicet e paparacëve.

NĂ« fakt, ajo mori çmimin pĂ«r DramĂ«n mĂ« tĂ« MirĂ« pĂ«r Don’t Worry Darling, ku luan ish-i saj Harry Styles sĂ« bashku me Florence Pugh.

(BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts