Sport

Osvaldo me depresion, ish-partnerja në mbështetje të tij: Do të përkrah gjithmonë!

osvaldo me depresion ish partnerja ne mbeshtetje te tij do te perkrah gjithmone
osvaldo me depresion ish partnerja ne mbeshtetje te tij do te perkrah gjithmone

Fjalët e fundit dramatike të Osvaldos (Unë vuaj nga depresioni dhe jam i varur nga alkooli dhe droga) gjejnë solidaritet nga ish-e dashura e tij, Himena Baron.

Historia e dashurisë së tyre, mes shumë kohësh dhe akuzave, përfundoi në vitin 2016. Fryti i dashurisë së tyre është djali i tyre Morrison, i katërti për ish-futbollistin e Juves, Fiorentinës dhe Interit.

Këto janë fjalët e Baronit: “Babai i djalit tim është mbështetur gjithmonë tek unë, unë kam qenë gjithmonë dhe do të jem edhe në këtë moment atje. Dhe ai gjithmonë largohej me vendimin e tij, pa na dhënë asnjë shpjegim. Ju lutem, djali im është i vogël dhe prioriteti është që ai të jetë mirë, të vazhdojë jetën e tij, do ta mbroj gjithmonë”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts