Bota

Pamjet/ Apeli vendos për fatin e PD-së, përfaqësuesit e Bashës dhe Berishës në Gjykatë, por s’komunikojnë me njëri-tjetrin

pamjet apeli vendos per fatin e pd se perfaqesuesit e bashes dhe berishes ne gjykate por skomunikojne me njeri tjetrin
pamjet apeli vendos per fatin e pd se perfaqesuesit e bashes dhe berishes ne gjykate por skomunikojne me njeri tjetrin

Palët përfaqësuese të Sali Berishës dhe Lulzim Bashës kanë mbërritur në Gjykatë për t’u njohur me vendimin e Apelit për vulën e Partisë Demokratike.

Të dyja palët ndodhen në sallën e pritjes, por mësohet se nuk kanë komunikuar me njëri-tjetrit.

Të pranishëm nga PD e Rithemelimit janë Gazment Bardhi, Flamur Noka, Agron Gjekmarkaj, Albana Vokshi, Luciano Boci, Luan Baci dhe Elda Hoti. Ndërsa përfaqësues ligjor janë Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso.

Ndërsa grupi i Bashës përfaqësohet nga anëtari i Kryesisë Endri Hasa, ndërsa avokatë janë Indrit Sefa dhe Rezart Kthupi.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts