Lifestyle

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik në pamje, “çmenden” fansat

pas daljes nga shtepia e big brother ledjona ben ndryshimin drastik ne pamje cmenden fansat
pas daljes nga shtepia e big brother ledjona ben ndryshimin drastik ne pamje cmenden fansat

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj.

Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, si dhe ka shtuar gjatësinë, duke marrë një pamje krejt të re.

Pas postimit në rrjetet sociale, duket se fansat e saj e kanë pëlqyer shumë këtë ndryshim, duke i lënë komente pozitive.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts