BigBrother VIP

“Për mua ishit çifti më i bukur në atë shtëpi”, Ori Nebijaj komenton dyshen Romeo-Lisi!

per mua ishit cifti me i bukur ne ate shtepi ori nebijaj komenton dyshen romeo lisi

21:48 – 03.02.2024

Për mua ishit çifti më i bukur në atë shtëpi, Ori Nebijaj komenton dyshen Romeo-Lisi!

per mua ishit cifti me i bukur ne ate shtepi ori nebijaj komenton dyshen romeo lisi
per mua ishit cifti me i bukur ne ate shtepi ori nebijaj komenton dyshen romeo lisi

Romeo dhe Lisi kanë stisur një debat që ka ndryshuar dinamikat e shtëpisë. Banorët kanë reaguar në këtë situatë dhe debatet janë shtuar mes tyre. Erjola ka qenë një nga vajzat e shtëpisë që ka reaguar, teksa është shprehur se Romeo ose flirton me vajzat, ose i bën shoqe ato.

Disa prej banorëve kanë qenë kundër debatit të stisur, e disa prej tyre kanë rënë dakord me Romeon dhe Lisin, por cili është mendimi i opinionistëve?! Ja si është shprehur Ori Nebijaj.

“Nuk shoh gjë shqetësuese që Romeo zgjodhi të provokojë… Sa mirë që provokove. Me lojën që bëtë ju kuptuat kë keni kundër kë pro. Për mua mund të ishit çifti më i bukur nga ata që janë aty brenda…”

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts