Shqiperia

Persona të paidentifikuar hedhin lëndë plasëse në një dyqan në Durrës, policia nis hetimet

persona te paidentifikuar hedhin lende plasese ne nje dyqan ne durres policia nis hetimet
persona te paidentifikuar hedhin lende plasese ne nje dyqan ne durres policia nis hetimet

Një shpërthim ka ndodhur në një biznes në Durrës.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Haxhiaj.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 14 të Durrësit, ndërkohë që mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë hedhur lëndën plasëse në ambientet e biznesit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts