Shqiperia

Plagosje me armë zjarri në Velipojë

plagosje me arme zjarri ne velipoje
plagosje me arme zjarri ne velipoje

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Velipojë.

I plagosur ka mbetur shtetasi E.M. Policia është në vendngjarje. Ende nuk dihen shkaqet e plagosjes.

Paraprakisht dyshohet se plagosja ka ndodhur pas sherrit mes dy komshinjve.

I plagosuri ndodhet në sallën e operacionit.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts