Sport

Portugalia në fushë, Ronaldo: Ankth para ndeshjes së parë, më vjen mirë…

portugalia ne fushe ronaldo ankth para ndeshjes se pare me vjen mire
portugalia ne fushe ronaldo ankth para ndeshjes se pare me vjen mire

Duke folur në konferencën për shtyp, qendërsulmuesi i kombëtares portugeze, Cristiano Ronaldo dha mendimin e tij para ndeshjes ndaj Çekisë në Euro 2024.

“Ankthi është gjithmonë aty, sidomos një ditë para ndeshjes. Më vjen mirë që e dëgjoj përsëri.

Kur nuk ndodh, do të thotë se është më mirë të heqësh dorë dhe të ndalosh” – tha CR7.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts