Lifestyle Sport

Jude Bellingham shkëlqeu në fushë, por e dashura e tij mungoi në ndeshjen e parë të Anglisë

jude bellingham shkelqeu ne fushe por e dashura e tij mungoi ne ndeshjen e pare te anglise

Yjet e futbollit anglez u bashkuan me partneret e tyre pas fitores 1-0 të Tre Luanëve kundër Serbisë mbrëmë.

Por lojtari i ndeshjes që shënoi golin e fitores, Jude Bellingham, 20 vjeç, kaloi pa përqafime pas ndeshjes, pasi e dashura e tij, Laura Celia Valk, e anashkaloi lojën.

Influencuesja holandeze, 25 vjeçe, ka mbyllur një sy ndaj Euros në rrjetet sociale dhe në vend të kësaj ka postuar selfie magjepsëse në Instagram në vende po aq mahnitëse.

Ajo bëri një postim në Instagram ditën e ndeshjes dje për të ndarë një koleksion fotografish të saj.

Auto Screenshot 2024 06 17 1908321718644133
Auto Screenshot 2024 06 17 1908321718644133

Në një foto, 25-vjeçarja shfaqi cilësitë e saj si modele dhe pozoi para kamerës me të brendshme. Diku tjetër, Laura, e cila vazhdon ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj në rrjetet sociale, ka ndarë një selfie me 506 mijë ndjekësit.

Për fat të mirë, nëna dhe babai i Jude, Denise dhe Mark, dhe vëllai i tij Jobe, ishin të pranishëm në ndeshje.

E lindur në Holandë më 16 shtator 1998, Laura është pesë vjet më e madhe se Jude, edhe pse diferenca e moshës nuk ka bërë asgjë për t’i mbajtur ata të ndarë, pasi dyshja kanë shijuar një romancë të fortë gjatë muajve të fundit.

Laura mund të ketë humbur ndeshjen e djeshme, por ajo ka shumë për të qenë krenare pasi Jude theu një rekord të gjatë të mbajtur nga Cristiano Ronaldo në rreshtimin për Anglinë në Euro 2024.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts