Shqiperia

“Qëlloi vetëm një herë!”/ Tentoi t’i shpëtonte arrestimit duke përplasur me makinë policët, plagoset trafikanti në Tiranë. Dalin pamje nga brenda makinës së Enea Sulejmanit

qelloi vetem nje here tentoi ti shpetonte arrestimit duke perplasur me makine policet plagoset trafikanti ne tirane dalin pamje nga brenda makines se enea sulejmanit
qelloi vetem nje here tentoi ti shpetonte arrestimit duke perplasur me makine policet plagoset trafikanti ne tirane dalin pamje nga brenda makines se enea sulejmanit

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e mbrëmshme në kryeqytet, ku një trafikant droge është plagosur nga policia.

Gazetari Igli Çelmeta raporton se gjatë një operacioni për arrestimin e një personi i cili dyshohej se trafikonte lëndë narkotike, është arrestuar shtetasi i identifikuar si Enea Sulejmani.

Në momentin e ndalimit ai nuk i është bindur thirrjes së policisë dhe i ka dhënë me shpejtësi mjetit të tij duke rrezikuar jetën e punonjësve të policisë.

Ka qenë ky momenti ku një prej efektivëve ka qëlluar vetëm një herë në drejtim të tij duke e lënë të plagosur.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts