Shqiperia

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 40-vjeçari në Kavajë

ra ne kontakt me rrymen elektrike humb jeten 40 vjecari ne kavaje
ra ne kontakt me rrymen elektrike humb jeten 40 vjecari ne kavaje

Një 40-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në Kavajë, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Kavajë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:45, në lagjen Qerret, Kavajë, shtetasi R. R., 40 vjeç, duke shtruar një linjë interneti dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts