Sport

Rebrov nuk fsheh zhgënjimin: Nuk krijuam, askush nuk e priste këtë rezultat

rebrov nuk fsheh zhgenjimin nuk krijuam askush nuk e priste kete rezultat
rebrov nuk fsheh zhgenjimin nuk krijuam askush nuk e priste kete rezultat

Tekniku i kombëtares së Ukrainës, nuk e fsheh zhgënjimin në përfundim të takimit, ku skuadra e tij u mposht me rezultatin e thellë 0-3, përballë Rumanisë.

“U munduam të kontrollonim topin, por vuajtëm të krijonim raste.Askush nuk e priste këtë rezultat. Duhet të mblidhemi e ta flasim me një tjetrin. Rumania është një skuadër e mirë, ata luajnë një futboll cilësor”, theksoi ndër të tjera Rebrov.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts