Sport

Shqipëri-Kroaci, flet Kramaric: Duam 3 pikët, nuk bëjmë llogari

shqiperi kroaci flet kramaric duam 3 piket nuk bejme llogari
shqiperi kroaci flet kramaric duam 3 piket nuk bejme llogari

Lojtari i Kroacisë, Kramaric doli në konferencë para Shqipërisë (Euro 2024).

“Nuk dua që të bëj llogari për pikët, të cilat na duhen për të kaluar grupin. Nuk kemi as kohë e as dëshirë të bëjmë të tilla llogari. Tani mendojmë vetëm për një fitore në takimin e radhës pasi pa atë nuk mund të shkojmë gjëkundi. Ndeshja e radhës është më e rëndësishmja, prandaj them se për momentin Shqipëria ka vëmendjen tonë të plotë. Prej nesh priten tri pikët, vetëm pas këtij dueli duhet të mendojmë për Italinë” – tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts