Shqiperia

Regjistruan video me natyrë seksuale me fëmijën 2 vjeç dhe e postuan në rrjetet sociale, e pësojnë 2 prindërit në Lushnjë

regjistruan video me natyre seksuale me femijen 2 vjec dhe e postuan ne rrjetet sociale e pesojne 2 prinderit ne lushnje
regjistruan video me natyre seksuale me femijen 2 vjec dhe e postuan ne rrjetet sociale e pesojne 2 prinderit ne lushnje

F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe, janë ndaluar nga blutë e Lushnjës këtë të enjte.

Sipas komunikatës për shtyp, dy 23-vjeçarët janë prindër të një fëmijë 2-vjeç.

Ata dyshohet se kanë regjistruar video me natyrë seksuale me vogëlushin dhe më pas i kanë postuar në rrjetet sociale.

Njoftimi i policisë:

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Komisariati i Policisë Lushnjë ndaloi shtetasit F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe (bashkëshortë), banues në Lushnjë, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë realizuar video me natyrë seksuale, me fëmijën e tyre 2 vjeç, dhe i kanë postuar ato në rrjetet sociale.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts