Bota

Realizuan video me natyrë seksuale me fëmijën e tyre 2-vjeç dhe i postuan në rrjetet sociale, e pësojnë çifti i bashkëshorëve

realizuan video me natyre seksuale me femijen e tyre 2 vjec dhe i postuan ne rrjetet sociale e pesojne cifti i bashkeshorevePolicia ka ndaluar një çift bashkëshortësh, të cilët akuzohet se realizuan video me natyrë seksuale të fëmijës së tyre 2-vjeç dhe e publikuan në rrjetet sociale.

policia-rruge-600x329-433x300

Çifti i bashkëshortëve të ndaluar nga policia janë 23 vjeçari me iniciale F. K., dhe 23 vjeçrja me iniciale S. P..

“Komisariati i Policisë Lushnjë ndaloi shtetasit F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe (bashkëshortë), banues në Lushnjë, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë realizuar video me natyrë seksuale, me fëmijën e tyre 2 vjeç, dhe i kanë postuar ato në rrjetet sociale”, njoftoi policia.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts