Sport

Rekord barazimesh, askush si Laçi dhe Partizani

rekord barazimesh askush si laci dhe partizani
rekord barazimesh askush si laci dhe partizani

Laçi dhe Partizani janë dy skuadrat me më shumë barazime në këtë sezon në Superiore. Duke llogaritur edhe rezultatin 1-1 të ndeshjes së të shtunës, kurbinasit kanë shkuar në kuotën e 14 barazimeve në 29 ndeshje të luajtura, thuajse gjysma e sfidave në total.

Partizani, qĂ« aktualisht renditet nĂ« vendin e tretĂ«, numĂ«ron plot 11 baraShifrat zime, mĂ« shumĂ« se tĂ« gjithĂ« rivalĂ«t e saj pĂ«r “Final 4”.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts