Lifestyle

Sara i dërgon Bardhit një dron me një mesazh

sara i dergon bardhit nje dron me nje mesazh
sara i dergon bardhit nje dron me nje mesazh

Një dron ka mbërritur mbi shtëpinë e Big Brother VIP për Bardhin. Sigurisht që ajo që ia dërgonte ishte Sara, e cila ishte kujdesur që t’i shkruante edhe një mesazh, ku shkruhej:

“Non stop në luftë për ty! Dëgjo vetëm zemrën tënde. Të dua, Grisi!”

Bardhi e ka parë dronin dhe e ka komentuar me banorët, duke thënë se e kishte lexuar mesazhin që ishte nënshkruar me emrin Grisi, ashtu siç ai i fliste Sarës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts