Lifestyle

Së shpejti dasmë! Zbulohen planet e çiftit të famshëm

se shpejti dasme zbulohen planet e ciftit te famshem
se shpejti dasme zbulohen planet e ciftit te famshem

Tom Holland dhe Zendaya thuhet se po planifikojnë të ardhmen së bashku, katër vjet pasi e mbajtën të fshehtë lidhjen e tyre.

Një burim i afërt me çiftin, të cilët filluan të dilnin bashkë në vitin 2021, zbuloi planet e martesës së tyre ndërsa fliste me revistën People.

“Është folur për martesë dhe ky është një realitet”, tha burimi. “Ata nuk janë lloji i yjeve që tregojnë jetën e tyre atje në mediat sociale në pjesën më të madhe.”

Burimi vazhdoi duke thënë se të dy pëlqejnë ta mbajnë jetën e tyre private, duke shtuar se të qenit në qendër të vëmendjes “asnjëherë nuk ka qenë e lehtë apo e rehatshme për asnjërin prej tyre”. Për më tepër, duke ndarë detaje të punës së tyre, burimi tha se puna është e rëndësishme për të dy dhe kjo i mban ata të zënë tani.

Filmi i fundit i Zendaya-s, “Challengers”, u publikua fundjavën e kaluar, ndërsa filmi i ardhshëm i Holland, “Romeo and Juliet”, do të dalë në kinema në maj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts