Shqiperia

Serat me kanabis në Berat, gjykata lë në burg 6 të arrestuarit (EMRAT)

serat me kanabis ne berat gjykata le ne burg 6 te arrestuarit emrat
serat me kanabis ne berat gjykata le ne burg 6 te arrestuarit emrat

Gjykata ka caktuar masën ‘arrest me burg’ për 6 të arrestuarit për serat me kanabis në Berat.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Bëhet fjalë për shtetasit Sadetin Hasaj, Lulëzim Bushataj, Mustaf Manej, Suad Smakaj, Arben Vrapi dhe Adiol Çifliku.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts