Bota

SHBA, një person i armatosur qëllon dhe vret dy persona në një zyrë avokatie në Nevada

shba nje person i armatosur qellon dhe vret dy persona ne nje zyre avokatie ne nevada
shba nje person i armatosur qellon dhe vret dy persona ne nje zyre avokatie ne nevada

Një person i armatosur hapi zjarr në një zyrë avokatie në Summerlin, Nevada, duke vrarë dy persona dhe duke plagosur të tjerë.

Sipas Daily Mail, gjatë të shtënave personi i armatosur vrau dy të tjerë përpara se të kthente armën kundër vetes.

“Ne po hetojmë të shtënat brenda një biznesi pranë Pavilion Center Drive dhe Charleston,” tha Policia Metropolitane e Las Vegas në një postim dhe u bëri thirrje banorëve që të shmangin zonën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts