Shqiperia

Sherr mes të rinjsh në Tiranë, plagoset 32-vjeçari, policia në ndjekje të autorit

sherr mes te rinjsh ne tirane plagoset 32 vjecari policia ne ndjekje te autorit
sherr mes te rinjsh ne tirane plagoset 32 vjecari policia ne ndjekje te autorit

Një 32-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pas një sherri mëngjesin e sotëm.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në rrugën “Prokop Mima”, ku shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me thikë, shtetasin M. I., 32 vjeç.

I plagosuri ndodhet në spital, ndërsa policia po bën krehjen e zonës për arrestimin e autorit.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 12.02.2024, rreth orës 11:55, në rrugën “Prokop Mima”, shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me mjet prerës thikë, shtetasin M. I., 32 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts