Sport

Situata delikate në kampionat, Partizani synon ringritjen me Kukësin

situata delikate ne kampionat partizani synon ringritjen me kukesin
situata delikate ne kampionat partizani synon ringritjen me kukesin

Partizani është në një situatë delikate, ku ka humbur vendin e dytë dhe duket se ringritja luhet me të njëjtin ekip, Kukësin.

Të premten “demat” ndeshen me verilindorët për kampionat në “Arenën e Demave”, teksa disa ditë më pas verilindorët vizitojnë sërish shtëpinë e kuqe për të diskutuar gjysmëfinalistin e Kupës. Prej situatës që ndodhen “demat”, këto dy sfida janë vendimtare, pasi luhet edhe fati në Kupë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts