Lifestyle

“Supermario…”/ Meritoni i përmend familjen, Romeo i kthehet: Djalë i keq, je i shëmtuar

supermario meritoni i permend familjen romeo i kthehet djale i keq je i shemtuar
supermario meritoni i permend familjen romeo i kthehet djale i keq je i shemtuar

TIRANE

Që pas rikthimit në shtëpinë e “Big Brother VIP3”, Meriton Mjekiqi ka patur disa debate me banorët, sidomos me Romeo Veshajn.

Madje edhe ditën e sotme nuk kanë munguar debatet dhe ofendimet ndaj njëri-tjetrit.

Pjesë nga debati:

Meritoni: Mirëmëngjes familja Veshaj

Romeo: O djalë i keq, o i keqi im ti. O i poshtëri im ti. Ça bën për lojë o plak. Je i shëmtuar o shpirt im

Meritoni: Po pse të vjen keq me të thënë familja Veshaj

Romeo: Mos u bëj djalë i pisët

Meritoni: Pse e merrni keq, a jeni Veshaj ju?

Romeo: Po nuk e prek dot o plak. Ta kam përmend ndonjëherë familjen? Të kam thënë familja Mjekiqi

Meritoni: O supermario

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts