Lifestyle

‘Të dua’, Pamela Anderson publikon një libër gatimi

te dua pamela anderson publikon nje liber gatimi
te dua pamela anderson publikon nje liber gatimi

Pamela Anderson ka bërë të ditur se po publikon një libër gatimi.

Aktorja e famshme u frymëzua nga familja e saj, sipas asaj që ajo thotë dhe shkroi një libër prej 228 faqesh, i cili përfshin “80 receta të bëra vetë dhe të ndikuara globalisht” me bazë bimore. Përveç kësaj, ajo përfshin këshilla për dizajnin e qëndrueshëm, si dhe kopshtarinë.

Sipas njoftimit për shtyp, “Libri i saj u krijua fillimisht si një dhuratë mirëseardhjeje për djemtë dhe partnerët e saj dhe përbëhej nga një kuti me letra recetash, të titulluar “Të dua”.

“Ky libër ishte një punë që doli nga zemra ime, duke u vërshuar në univers, me të gjitha gjërat e mia të preferuara në jetë, me ushqime dhe me çudira. Frymëzuar nga udhëtimet e mia, por kryesisht nga ishulli ku u rrita, një pyll tropikal që meriton gjithë lavdinë”. tha ajo.

Së fundi, Pamela shkruan: “Ky është një libër gatimi dhe një libër jetese, asgjë e zbukuruar, duke festuar magjinë e vendndodhjeve piktoreske, ku natyra ka gjithmonë vendin e krenarisë në tryezë. Mezi pres që të jetë në të gjitha shtëpitë, nga familja jonë deri te tuajat”.

Ky libër është përpjekja e dytë e Pamela Anderson, e cila një vit më parë publikoi kujtimet e saj me titull “Love, Pamela”.

Kopertina e librit e tregon Pamelën të ulur në një tavolinë prej druri. Sipas revistës People, fotot e recetës janë realizuar në kuzhinën e saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts