Sport

“Te Reali Vinicius tallet me mua, pasi nuk kam shënuar gol prej dy vitesh”

te reali vinicius tallet me mua pasi nuk kam shenuar gol prej dy vitesh
te reali vinicius tallet me mua pasi nuk kam shenuar gol prej dy vitesh

Eduardo Camavinga mbetet një futbollist i rëndësishëm i Real Madrid, teksa ka dhuruar paraqitje të mira, sa herë që trajneri Ancelotti e ka thirrur në apel. Gjithsesi, përtej të gjithave, mesfushori duket se nuk ka një marrëdhënie të mirë me golin. Në fakt, Camavinga ka dy vite që nuk shënon dhe në dhomat e zhveshjes së Los Blancos ka nga ata që “kursejnë” shakatë.

“Te Real Madridi kam Vinicius që më ngacmon shumë”, tregon mesfushori francez, aktualisht i ipmenjuar me kombëtaren, në prag të ndeshjes miqësore ndaj Gjermanisë. “Mos gjuaj, mos gjuaj!, Më thotë gjithmonë Vini. Ai nuk ka besim tek gjuajtja ime” – Tha Camavinga me humor.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts