Lifestyle

“Ti ke qenë gjithmonë shkëmbi im”, Paris Hilton uron nënën në 65 vjetorin e ditëlindjes

ti ke qene gjithmone shkembi im paris hilton uron nenen ne 65 vjetorin e ditelindjes
ti ke qene gjithmone shkembi im paris hilton uron nenen ne 65 vjetorin e ditelindjes

Paris Hilton ka bërë një postim special për të uruar nënën e saj, Kethin për ditëlindje. Nëna e trashëgimtares miliardere po mbush 65 vjeç dhe Paris Hilton u kujdes të shkruante disa fjalë për të në rrjetet sociale.

Në veçanti, ajo ka bërë një postim në llogarinë e saj personale në Instagram, ku ka publikuar një sërë fotosh dhe videosh.

Në mbishkrimin e postimit të saj, ajo shkroi: “Gëzuar ditëlindjen për nënën time mbretëreshë, Kathy Hilton! ✨👑🎉 Mami, dhembshuria jote më mësuan gjithçka që di për të ecur në jetë me një buzëqeshje, një zemër plot dashuri dhe një prekje shkëlqimi✨ Ti ke qenë gjithmonë shkëmbi im, frymëzimi im dhe mamaja më e lezetshme që mund të kisha”.

Ajo më pas shtoi: “Në ditën tënde të veçantë, dua vetëm t’ju falënderoj që jeni, e vërtetë, e dashur dhe thjesht e pazëvendësueshme. Të festoj sot ndihem e nderuar për ndikimin e jashtëzakonshëm që ke bërë, jo vetëm tek unë, por tek të gjithë ata me fat që janë në orbitën tënde. Le të pimë me shumë të qeshura, me shumë momente të paharrueshme 📞 😹 Shpresoj që ky vit t’ju sjellë aq gëzim dhe lumturi sa ju sjell të gjithëve rreth jush 🥰 Të dua! 💖”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts