Sport

Trajneri i Leipzig duartroket skuadrën: Ndaj Realit luajtëm shkëlqyeshëm, e përgatitëm si duhet ndeshjen

trajneri i leipzig duartroket skuadren ndaj realit luajtem shkelqyeshem e pergatitem si duhet ndeshjen
trajneri i leipzig duartroket skuadren ndaj realit luajtem shkelqyeshem e pergatitem si duhet ndeshjen

Pavarësisht paraqitjes mbresëlënëse, Leipzig nuk arriti të përmbyste rezultatin e ndeshjes së parë kundër Real Madridit, duke u ndalur në 1-1 në Champions. Në fund të ndeshjes, trajneri i ekipit gjerman, Marco Rose, vlerësoi përformancën e lojtarëve.

“Ne patëm shanse të mira dhe luajtëm shumë mirë.Është shumë e rëndësishme të gjesh një ekuilibër të mirë në ndeshje si kjo, të mbrosh atëherë kur duhet të mbrosh. E bëmë shumë mirë. Ishte një paraqitje e shkëlqyer nga skuadra” – Tha Rose.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts