Lifestyle

“Triumfon sërish në betejën me tumorin”/ Miqtë e Adriana Matoshit japin lajmin e mirë: Doli fitimtare nga ndërhyrja kirurgjikale

triumfon serish ne betejen me tumorin miqte e adriana matoshit japin lajmin e mire doli fitimtare nga nderhyrja kirurgjikale
triumfon serish ne betejen me tumorin miqte e adriana matoshit japin lajmin e mire doli fitimtare nga nderhyrja kirurgjikale

Dy ditë më parë, aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi njoftoi se po nis sërish betejën me tumorin.

Ajo bëri të ditur se do t’u nënshtrohet intervenimeve të nevojshme mjekësore. Ndërkohë miqtë e saj kanë bërë me dije sot se aktorja e ka kaluar me sukses ndërhyrjen.

“Adriana Matoshi 3 – 0 tumori. Prapë fituese loçka jonë” ka shkruar në Facebook miku i saj, Arbër Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts